Tag Archives: Impreza firmowa wrocław, impreza na statku

Jastarnia

Doskonałym miejscem na odpoczynek wakacyjny jest Jastarnia. Świadczyć może o tym ilość turystów co roku jak i to, że bardzo chętnie jeżdżą tam dzieci na kolonie. Miasto to ma duży wybór domków do zakwaterowania więc z noclegiem nie będzie problemu. Możemy wybrać sobie tańszy nocleg jak i droższy w zależności co chcemy mieć w pokoju. Z osobami prowadzącymi domki bardzo łatwo się skontaktować. Główną atrakcją jest oczywiście plaża. Duża, czysta idealna do wylegiwania się na słońcu. Wieczorem obowiązkowo należy zobaczyć zachód słońca, piękne widoki. Na pewno każdy z nas widział pocztówki ze zdjęciami z tego zjawiska jednak zobaczyć je na własne oczy to magia nie do opisania słowami. Przechadzając się po plaży możemy trafić na schrony bojowe ( jest ich pięć) następnie na latarnię morską oraz port gdzie rybacy cumują swoje łodzie. W mieście tym znajduję się także kościół Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Jeśli interesujemy się historii lub lubimy chodzić do muzeum to także kilka ciekawych znajdziemy w tym miejscu np chatę rybacką czy muzeum „pod strzechą”. Miasto swoim skromnym urokiem łapie za serce i na pewno nie raz będziemy chcieli tu powrócić.