//////

Poznaj urzekającą i piękną Słowację

Kwiecień 3rd, 2017
by

Słowacja to nasz sąsiedni kraj, jak się jednak okazuje, nie wszyscy wiedzą, jak wiele ma do zaoferowania. A tymczasem Słowacja to naprawdę przepiękne miejsce, do którego możemy się wybrać nawet na weekend, gdyż jest całkiem niedaleko. Przede wszystkim na pewno warto wiedzieć, że na terenie Słowacji możemy odnaleźć wiele fascynujących parków oraz rezerwatów przyrody, spośród których najbardziej znanym jest chyba park Słowacki Raj, który jest miejscem naprawdę niezwykłym i malowniczym. Właśnie tu można się natknąć na wiele pięknych wodospadów, spacerując ścieżkami, prowadzącymi pośród najpiękniejszych zakątków. Oczywiście Słowacja to nie tylko parki i rezerwaty przyrody, możemy tu bowiem odnaleźć również wiele wspaniałych jaskiń, o których na pewno także warto wspomnieć. Na terenie Słowacji znajduje się ich całkiem sporo, a jedną z najpiękniejszych jest między innymi niepowtarzalna jaskinia aragonitowa, którą warto obejrzeć jeśli tylko znajdziemy się na Słowacji. Jest tu więc cała moc niezwykłych atrakcji.

Tags: , , , , ,
Posted in Gdzie wypoczywać | Comments (0)